SPOLEČENSKÉ PROSTORY

K dispozici je plně vybavená kuchyň s veškerým komfortem pro pohodlné vaření – velká lednice /druhá lednice a mrazák jsou v garáži/,indukční varná deska, myčka nádobí, rychlovarná konvice, tyčový mixér, kávovar, veškeré kuchyňské potřeby a nádobí.

Místo pro uložení potravin je v zádveří ve vestavěné skříni. Ve společenské místnosti je dostatek míst ke stolování pro všechny ubytované. Při ubytování s dětmi stolek a jídelní židličky pro děti, pro nejmenší dětská židlička. V případě hezkého počasí se dá stolovat i na venkovní terase s krásným výhledem do okolní přírody.

Důležitým prvkem společenské místnosti je pohodlná prostorná pohovka hned u stolu, ze které lze sledovat TV a pak hlavně romantická kachlová kamna, která jsou dominantou celé roubenky. V kuchyňské části mají tradiční sporák s troubou a v obývacím prostoru na ně navazují kachlová kamna s prosklenou vložkou, lavicí a poležením na peci.

Kachlová kamna současně zajišťují vytápění domu, podlah a ohřev vody. Pokud se vám zrovna nechce přikládat dřevem, můžete využít vytápění elektrickým kotlem.

© Template by WowThemes.net
+420 739 017 166, +420 739 017 649
ubytovani@roubenkausvahu.cz
Filipovice, Bělá pod Pradědem, Jeseníky